Chybující rozhodčí Ardeleánu a Příhoda si dva zápasy nezapískají

Sudí Petr Ardeleánu a Radek Příhoda mají pozastavenou delegaci na dva soutěžní zápasy, jednou si nezapíská Karel Hrubeš. Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR hlavní arbitry potrestala za chybné verdikty ve 21. kole první ligy.

Rozhodčí Petr Ardeleánu.

Ardeleánu v sobotním zápase Liberec - Slavia ve 40. minutě chybně nenařídil přímý kop za faul domácího Romana Potočného na Jana Bořila. Krátce po tomto zákroku liberecký Ubong Ekpai vyrovnal na konečných 1:1.

Příhoda podle komise hrubě chyboval v páteční předehrávce mezi Spartou a Zlínem (0:0), když ve 49. minutě neudělil druhou žlutou kartu domácímu Lukáši Váchovi za kopnutí do hlavy Antonína Fantiše při souboji o míč.

Hrubeš v sobotním utkání Teplice - Příbram (3:0) v 68. minutě neodpískal penaltu pro hosty za úmyslnou ruku Aleksandara Šušnjara v pokutovém území.