Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Dukla se může opřít o brankáře Radu, dává však málo gólů

3. dubna 2017 18:10 - Praha

Obranu mají opravdu pevnou. Fotbalisté Dukly ve 22. ligovém kole remizovali 0:0 v Brně a již ve čtvrtém jarním zápase neinkasovali. „Soupeře jsme pustili do dvou příležitostí. Brankář Rada nás podržel,“ chválí trenér Jaroslav Hynek gólmana.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Brankáři Dukly se na jaře daří. V šesti ligových zápasech inkasoval pouhé dva góly a v každém kole prokazuje dobrou formu.

„Kdyby šla první šance (střílel Ashiru) o něco výš, tak bych ji pravděpodobně asi neměl. A u druhé mi Přichystal dal šanci zasáhnout a zaplaťpánbůh, že se mi ji podařilo chytit. Jen je škoda, že jsme si z Brna neodvezli tři body, Vyhrát jsme tam mohli," líčí Filip Rada pro klubový web.

Zbrojovka přitom potřebovala výhru jako sůl. „Věděli jsme, že doma nedali dlouho gól ani nevyhráli. Proto také šetřili dva střeďáky proti Opavě. Pro ně to byl hodně důležitý zápas. Nedá se říci, že by nás nějak překvapili," hodnotí gólman Dukly.

Jeho tým byl k výhře blíž. „Minimálně ve druhém poločase jsme měli tři nebo čtyři šance, ze kterých jsme mohli dát gól, ale bohužel proměňování šancí nás dlouhodobě trápí."

Naopak s defenzívou panuje spokojenost. „Jednoznačně. Když nedostanete gól, tak neprohrajete. Jen je škoda, že i když si vytváříme velké množství šancí, také na soupeřových hřištích, tak nás stále trápí naše koncovka. Myslím, že je jen otázkou času, kdy nám to tam začne padat," věří Rada.

dos, Sport.cz

  Ostrava - Slovácko dnes 18:00
20190823T18:00:00+0200
Ostrava vs. Slovácko
Ostrava vs. Slovácko
Ostrava
Slovácko
ČT sport Olomouc - Teplice dnes 18:00
20190823T18:00:00+0200
Olomouc vs. Teplice
Olomouc vs. Teplice
Olomouc
Teplice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..