Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Klokani se brání! Rozhodčí podle nich neodpískal dvě penalty v jejich prospěch

24. dubna 2017 12:41 - Praha

Sobotní fotbalový zápas 25. kola ePojisteni.cz ligy mezi Bohemians Praha 1905 a Zlínem (0:2) bude mít dohru. Pražané totiž podali oficiální protest proti řízení utkání rozhodčím Ondřejem Pechancem. Klub je totiž přesvědčen, že sudí neodpískal pro vršovický klub dva pokutové kopy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Dle Procesního řádu FAČR §30, bod 2. d) pochybení rozhodčích – klub Bohemians Praha 1905 podává protest proti řízení utkání 25. kola ePojištění.cz ligy mezi Bohemians Praha 1905 a FC Fastav Zlín rozhodčím Ondřejem Pechancem. Protestujeme proti dvěma rozhodnutím hlavního rozhodčího, v obou případech se domníváme, že měl být nařízen pokutový kop," stojí v prohlášení.

První moment se odehrál deset minut po přestávce. Šlo o kontakt gólmana hostů Milana Švengera a domácího záložníka Dominika Maška na hranici malého vápna. Podle Klokanů brankář nedovoleně Maška srazil.

Druhý incident se odehrál v nastavení druhého poločasu. Podle vyjádření klubu, hostující Josef Hnaníček oběma rukama stáhl Tomáše Bergera.

„Protest podáváme zejména z toho důvodu, že v obou případech byl rozhodčí Pechanec blízko přestupků a oba nedovolené zákroky musel dobře vidět. Delegát FAČR obdržel po utkání od klubu Bohemians Praha 1905 záznam utkání na DVD," píše se v prohlášení.

Oba zákroky jsou k vidění na oficiálních stránkách týmu.

vat, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..