Rubriky:

FORTUNA:LIGA

SESTAVA KOLA: Afričan přiblížil sešívané k titulu, Rus spasil Bohemku

22. května 2017 18:10 - Praha

Gólů moc nepadalo, na většině stadiónů se ještě hrálo o titul, poháry či záchranu. Urputnost měla převahu nad vytříbenou krásou, nicméně pár hrdinů víkendu se znovu našlo. Z nich je složena ideální sestava 29. kola fotbalové ePojisteni.cz ligy podle Sport.cz.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Pomalu už v Mladé Boleslavi slavili titul, rozhodnout však nakonec musejí až v posledním kole. Pro slávisty je nicméně další výhra klíčová. Nasměroval je k ní Afričan Ngadeu, aktivní byl také Tecl. Prapor Středočechů držel Přikryl.

Sparta si pojistila třetí příčku, jarní formu potvrdil Šural. Těsnou výhrou poslala z ligy Votroky, v jejichž dresu je velkým příslibem mladý Šípek. Klid mají naopak klokani, jejichž obranu držel Krch a vítězný gól Karviné vstřelil ruský legionář Kabajev. Také Jihlavě bod proti Příbrami stačil, trefil ho záložník Hronek.

Teplice díky remíze v Jablonci dál sní o Evropě, jejich obranu držel stoper Jeřábek. Liberec už měl klid, ze Slovácka veze výhru především díky neprůstřelnému brankáři Dúbravkovi. Uvolněná Dukla doma přehrála Zlín, na kraji obrany byl znovu výborný Podaný.

Sestava 29. kola fotbalové ePojisteni.cz ligy podle Sport.cz:
Dúbravka (Liberec) - Jeřábek (Teplice), Krch (Bohemians), Podaný (Dukla) - Tecl (Slavia), Ngadeu (Slavia), Hronek (Jihlava), Přikryl (Mladá Boleslav) - Šural (Sparta), Kabajev (Bohemians), Šípek (Hradec Králové).
dos, Sport.cz

  Teplice - Ml.Boleslav dnes 18:00
20190918T18:00:00+0200
Teplice vs. Ml.Boleslav
Teplice vs. Ml.Boleslav
Teplice
Ml.Boleslav

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..