Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Obhajoba titulu je na vážkách, Viktorka i tak zve fanoušky na pivo s ohňostrojem

25. května 2017 15:31 - Plzeň

Až poslední ligové kolo rozhodne o mistrovském titulu a fotbalisté Plzně už nemají obhajobu ve svých rukou. V sobotu Viktoria hostí Jihlavu a ať už souboj na dálku s vedoucí Slavií dopadne jakkoli, klub zve všechny své příznivce na pivo, které se bude čepovat zdarma po dobu 90 minut na nádvoří Plzeňského pivovaru. Připravený je hudební doprovod, ohňostroj, viktoriánské poděkování či soutěže o permanentky a další ceny. Akce začne krátce po skončení zápasu.

 

Viktoria Plzeň

„Bojujeme až do konce, do poslední minuty," zní z kabiny viktoriánů před duelem s Jihlavou. Posledních 90 minut na hřišti rozhodne o tom, zda Hubník a spol. potřetí za sebou zvednou nad hlavu mistrovský pohár, nebo skončí na druhém místě.

„Bez ohledu na výsledek utkání můžeme tuto sezónu označit za úspěšnou. Viktoria hrála play off Champions League, základní skupinu Evropské ligy a již teď je jasné, že o Ligu mistrů budeme hrát i v té následující," říká generální manažer klubu Adolf Šádek. „Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli připravit pro všechny naše fanoušky malé poděkování za jejich vynikající podporu po celou sezónu," dodává šéf klubu.

Všichni viktoriáni jsou v sobotu po zápase zváni na nádvoří Plzeňského pivovaru, kde je pro ně připravený zajímavý program a pivo zdarma. „Čepovat zdarma se bude pivo Gambrinus rovných devadesát minut, naše fanoušky tedy čekají dvě utkání po sobě. Připraveny budou i soutěže o ceny z Viktoria shopu a čtyři fanoušci si domů odnesou i permanentku na novou sezónu. Po celou dobu bude hrát i kapela X-Cover," upřesňuje program mluvčí klubu Václav Hanzlík.

„Na sobotu je hlášeno příjemné letní počasí, věříme tedy, že fanoušci dorazí do pivovaru v co nejvyšším počtu. Připraveno je i viktoriánské poděkování a akci uzavře ohňostroj," dodává Hanzlík.

Sobotní program:
17:00 FC Viktoria Plzeň – FC Vysočina Jihlava (Doosan Arena)
19:00 Zahájení hudebního programu (nádvoří pivovaru)
19:30 Oficiální zahájení akce, 90 minut pivo zdarma (nádvoří pivovaru)
20:15 Viktoriánské poděkování (nádvoří pivovaru)
21:30 Ohňostroj (nádvoří pivovaru)
Po celou dobu hraje kapela X-Cover, soutěže, moderátoři FCVP.
dos, Sport.cz

  3:2 Plzeň - Jablonec 3:2   dohráno
20190916T18:00:00+0200
Plzeň vs. Jablonec
Plzeň vs. Jablonec
Plzeň
Jablonec

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..