Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Policisté hledají aktéry potyčky na zápase Bohemians se Slavií

16. června 2017 17:25 - Praha

Pražská policie hledá aktéry brutální potyčky na stadionu Bohemians 1905, která se odehrála 6. května mezi fanoušky domácího týmu a Slavie. Na svém webu zveřejnila video a fotografie z incidentu a prosí veřejnost o spolupráci. Chování některých diváků během derby obou vršovických klubů kriminalisté vyšetřují pro podezření z trestného činu výtržnictví, informoval dnes ČTK mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V závěru prvního poločasu ligového utkání začala mezi fanoušky na hlavní tribuně potyčka, během níž kromě slovní přestřelky nechyběly facky, pěsti a kopance. "Situace byla natolik dramatická, že rozhodčí musel přerušit zápas, za což byl následně domácí klub i potrestán," dodal.

Policisté mají k dispozici záběry, na nichž je dění na tribuně zachyceno, nicméně dosud se jim nepodařilo ztotožnit všechny účastníky bitky. Nyní se proto obracejí s prosbou na veřejnost. Žádají občany, kteří poznají některého z mladíků na fotografiích a znají jejich totožnost, aby se obrátili na linku 158.

Klub Bohemians 1905 dostal od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 120 000 korun za to, že v zápase se slávisty nezvládl pořadatelskou službu. "Klokani" nezabránili použití pyrotechniky v sektorech domácích i hostujících fanoušků, příznivci Bohemians navíc skandovali hanlivý pokřik "Jude Slavie" a v 41. minutě byl zápas přerušen asi na dvě minuty kvůli zmíněné potyčce. Červenobílí nakonec derby vyhráli 3:1.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..