Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Chceme se držet za silnou trojkou, říká Hübschman o ambicích Jablonce

26. července 2017 12:07 - Jablonec

Kapitán jabloneckých fotbalistů Tomáš Hübschman přistupuje k právě se rozbíhající prvoligové sezóně realisticky. „Respektujeme sílu soupeřů, ale chceme zároveň bojovat o co nejlepší výsledky,“ vyjádřil mínění hráčské kabiny. I podle něj může být nový soutěžní ročník hodně zajímavý vzhledem k masivnímu posilování obou pražských „S“.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jaká je nálada a atmosféra v jabloneckém táboře před sobotním startem HET ligy?

Nervozita a očekávání provázejí každé vstupy do sezóny. Je to stejné u hráčů, trenérů i fanoušků a věřím, že i široká veřejnost se těší na to, jak bude liga vypadat. Začátky soutěže bývají většinou vyrovnané. Týmy jsou na tom po přípravě dobře fyzicky a trenéři mají vesměs k dispozici dost hráčů. A při plných kádrech záleží na tom, jak se fotbalisté zařazení do sestavy prezentují. Také Jablonec by chtěl dobře odstartovat.

Co říkáte na jablonecký los v úvodních kolech?

Uznáváme sílu našich soupeřů. Začínáme na Slovácku, pak máme doma Plzeň a jedeme do Teplic. Ale jsme odhodláni nejen v této sérii, ale během celé sezóny bojovat o co nejlepší výsledky, a tudíž umístění v lize.

Na čem hodláte v nadcházející fázi sezóny nejvíce zapracovat?

Už jsem to někde říkal, že musíme být mnohem víc produktivnější. Měli jsme dobré pasáže zápasů, ale nedali jsme góly. A následně jsme udělali chyby v obraně a výsledek pak vypadá jinak než průběh. Samozřejmě bychom se chtěli prosadit líbivou hrou, jenže záleží na tom, co nám soupeř dovolí. Hlavně potřebujeme vstřelit nějaké branky a věřím, že v defenzivě můžeme obstát.

Jak posuzujete reálné naděje jabloneckého týmu?

Nejsme úplně schopni vyrovnat se Slavii, Spartě a Plzni. Hlavně na pražských „S" je asi vidět, že jsou trošičku odskočené. Ale naším cílem je držet se za touto trojkou. Stejné ambice mají i Mladá Boleslav, Teplice, Zlín. Týmů, které se budou chtít pohybovat za silným triem, bude jistě několik.

S čím pojedete k prvnímu zápasu do Uherského Hradiště?

Vzpomínám si, že první jarní utkání na půdě tohoto celku nebylo z naší strany moc dobré. Mohli jsme tehdy vytěžit víc. Doufám, že si dokážeme vytvořit šance a pak je proměnit.

eš, Sport.cz, Právo

  4:1 Slavia - Budějovice 4:1   dohráno
20191215T17:00:00+0100
Slavia vs. Budějovice
Slavia vs. Budějovice
Slavia
Budějovice
  1:1 Plzeň - Teplice 1:1   dohráno
20191215T14:30:00+0100
Plzeň vs. Teplice
Plzeň vs. Teplice
Plzeň
Teplice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..