Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Sparťan Vácha po prohře v Brně: O krizi bych ještě mluvit nechtěl

27. srpna 2017 09:09 - Brno

Po zranění znovu naskočil do sestavy fotbalistů Sparty, ale ani on nezabránil premiérové porážce Letenských v novém prvoligovém ročníku. Na záložníkovi Lukáši Váchovi bylo znát po nezdaru v Brně (0:2) obrovské zklamání.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jak jste se na hřišti cítil?

Docela dobře. Co je to ale platné, když jsme prohráli.

V čem jste viděl příčiny porážky na stadiónu dosud posledního mužstva ligové tabulky?

Měli jsme katastrofální vstupy do obou poločasů. Zbrojovka nás za ně potrestala góly. A my jsme si v podstatě nevytvořili šance na to, abychom se vrátili zpátky do zápasu.

Je to pro váš tým po zlepšení v utkání proti Slovácku zase návrat na zem?

Netuším. Když ale nemáme skoro žádné střelecké příležitosti, nemůžeme vstřelit gól, a tím pádem ani bodovat.

Jak ze složité situace ven?

Všichni si moc dobře uvědomujeme, jak moc špatně je, že jsme zase ztratili. Takhle jsme si úvod sezóny rozhodně nepředstavovali. V reprezentační pauze se musíme dát do kupy. Nebude to ovšem jednoduché, když si během ní bude dvanáct hráčů plnit reprezentační povinnosti.

Lze už hovořit o krizi?

To bych nechtěl říkat.

Ale neprosadili jste se gólově ani v závěru, když jste hráli proti deseti Brňanům a měli jste na hřišti vlastně pět útočníků...

Aspoň jsme párkrát vystřelili. Ale ještě jednou opakuju, že když nejsou šance, nemůžou padnout ani góly. Já jsem se snažil udělat pro dobrý výsledek maximum, ale bohužel se nám utkání vůbec nepovedlo.

čfo, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..