Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Díky, táto! Ligové hvězdy zvou na víkend se zábavou korunovanou fotbalem

22. září 2017 10:44 - Praha

Díky, táto, že jsi mě přivedl k fotbalu. Polák, Matějovský, Zmrhal, Rada a další hvězdy domácí soutěže podporují jasným vzkazem osvědčenou akci. Pokud tátové a rodiny s dětmi touží po víkendu se zábavou korunovanou fotbalem, nastal jejich čas. Kluby HET ligy a Fortuna národní ligy si pro fanoušky připravily speciální aranžmá v podobě Víkendu otců. Tradiční projekt Ligové fotbalové asociace a profesionálních klubů se koná již tento víkend a stejně tak tomu bude i v jarní části sezóny.

„Kluby a Ligová fotbalová asociace dlouhodobě podporují návštěvy rodin s dětmi na ligových stadiónech a jsem rád, že tomu tak bude i v aktuální sezóně," avizuje Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Zvláštní péče v rámci jednotlivých duelů dvou nejvyšších soutěží se znovu dočkají otcové se svými potomky a celé rodiny. Jedno ligové kolo v podzimní a jedno v jarní části sezóny bude věnováno právě otcům s dětmi. Těšit se mohou na speciální program, který pro ně všechny domácí kluby HET ligy a Fortuna národní ligy připraví.

„Jde o společný projekt všech profesionálních klubů a my věříme, že se povede tak, jak tomu bylo v minulosti, kdy jsme měli na Víkend otců velmi pozitivní ohlasy," říká Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.

Víkend otců se v sezóně bude konat hned dvakrát. V osmém kole HET ligy a devátém kole Fortuna národní ligy. Na jaře pak ve 26. kole HET ligy a 25. kole Fortuna národní ligy.

Na co všechno se mohou návštěvníci tohoto fotbalového víkendu těšit? Na vybraných stadiónech najdou zvýhodněné vstupné pro rodiny s dětmi, doprovodný program v podobě dětských atrakcí, řadu soutěží včetně velké ligové soutěže s hlavní cenou o víkendový pobyt v hodnotě deset tisíc korun. Veškeré informace o Víkendu otců fanoušci naleznou na stránkách hetliga.cz, fnliga.cz či na webech jednotlivých klubů.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..