Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Valašský obr nepatří do skanzenu! Svým čaganem vládne mistrovským titulům

17. listopadu 2017 07:45 - Praha

Zažil ve Spartě památnou sezónu bez jediné porážky. Opravdovou legendou se ovšem stal až v Plzni, s níž získal zatím dva tituly a za třetím jistě mašíruje. Obránce Roman Hubník se představuje v dalším dílu seriálu TOP 25 osobností samostatné české fotbalové ligy. V přiloženém videu si můžete připomenout jeho téměř nadpřirozenou moc.

Je dalším z řady sparťanských „invincibles", kteří v sezóně 2009/10 získali na Letné titul bez jediné porážky. Mezi ligové legendy se Roman Hubník vypracoval po návratu z angažmá v německé Bundeslize. S Plzní se od té doby v nejvyšší soutěži dvakrát radoval z celkového prvenství. Vedle tří titulů má na kontě 217 ligových zápasů a 12 gólů.

„Jeden z vůbec nejlepších obránců, jaké jsem kdy trénoval. Vysoký, přitom nesmírně rychlý, což má velkou výhodu," poukazuje na Hubníkovu adresu kouč Petr Uličný, patron představení největších osobností české ligy.

Seriál TOP 25 osobností
Vladimír Šmicer
Tomáš Řepka
Pavel Horváth
Jiří Novotný
Libor Sionko
Jaromír Blažek
Rudolf Otepka
Vratislav Lokvenc
dos, Sport.cz

ČT sport Sparta - Budějovice dnes 18:00
20191122T18:00:00+0100
Sparta vs. Budějovice
Sparta vs. Budějovice
Sparta
Budějovice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..