Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Slavia znovu trumfuje Spartu. Na pokutách za výstřelky fanoušků zaplatí víc

29. března 2018 15:38 - Praha
(Aktualizováno: 29. března 2018 15:57)

Vzhledem k čínské krizi je na místě spíše šetřit. Trumfnout rivala jako by však bylo třeba ve všech ohledech. Fotbalová disciplinárka trestala za chování fanoušků v minulých ligových kolech. A zatímco Slavia zaplatí pokutu celkem 120 tisíc korun, Sparta jen 80 tisíc.

 

Michaela Říhová, ČTK

Sešívaným se pokuta nasčítala za dvě kola před reprezentační přestávkou. Za pronesení a použití pyrotechniky, vhazování předmětů na hrací plochu a výtržnost domácích fanoušků během utkání s Olomoucí (3:1) potrestala disciplinární komise Slavii pokutou 70 tisíc korun.

Dohru pochopitelně mělo i dramatické derby na Letné (3:3). Červenobílí za použití pyrotechniky, vhazování předmětů na hrací plochu a nesportovní chování svých fanoušků zaplatí dalších 50 tisíc, takže celkem od komise odešli chudší o 120 tisíc korun.

Také Sparta ovšem inkasuje trest za porušení povinnosti pořádajícího klubu. Kvůli pronesení a použití pyrotechniky a nesportovnímu chování letenských fanoušků zaplatí pokutu 80 tisíc korun.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..