Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Aukce vstupenek na Rosického rozlučku vynesla přes 100 tisíc korun

26. května 2018 10:02 - Praha

Velký zájem fanoušků provázel aukci posledních 98 vstupenek na rozlučkový zápas Tomáše Rosického. Týden mohli sportovní nadšenci doma i v zahraničí na dálku soupeřit o lístky na unikátní fotbalový zápas a zároveň pomoci dobré věci. Kompletní výtěžek akce totiž bude věnován Nadačnímu fondu Zeleného života, jehož hlavním cílem je zajištění materiální podpory pro mladé fotbalisty a fotbalistky, kteří vyrůstají ve ztížených ekonomických a sociálních podmínkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Do samotné aukce se zapojilo několik stovek fotbalových nadšenců, kteří minimální cenu za jednu vstupenku vyhnali na 1000 korun. Nejštědřejší fanoušci pak za vstupenku zaplatili dokonce 1550 korun, a výrazně tak přispěli k celkové sumě 107 400 korun. V kompletní výši bude tato částka předána zástupcům Ligové fotbalové asociace, která na jaře 2013 program Zeleného života spustila.

„Od začátku jsme měli jasno, že Tomášův rozlučkový zápas by měl vedle zábavy také pomáhat. První díl charitativní části projektu se povedl na výbornou, všem fanouškům bychom chtěli poděkovat. A pevně věříme, že další akce v čele s dražbou originálních zápasových dresů přinesou další výraznou finanční pomoc projektům, které Tomáš osobně vybral," komentuje skončenou aukci šéf organizačního týmu Tomáš Křivda.

Možnost zakoupení vstupenek se tímto pro fanoušky definitivně uzavřela, poslední zápas Tomáše Rosického je beznadějně zaplněn do posledního místa. Utkání odstartuje na Letné v sobotu 9. června od 17:00, přímý přenos nabídne svým divákům Česká televize. O veškerých novinkách, složení obou týmů i doprovodných aktivitách se fanoušci mohou informovat na stránkách www.tr10.cz.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..