Rubriky:

Fotbal

Zidane se možná vrátí a bude hrát za Chicago

24. dubna 2007 11:12 - LONDÝN

Červená karta po zkratu ve finále loňského mistrovství světa nemusí být posledním fotbalovým počinem Zinédina Zidana. Britský list Daily Mail napsal, že se slavný francouzský záložník možná vrátí k profesionálnímu fotbalu, a to v zámořské soutěži MLS v dresu Chicaga Fire.

 

REUTERS/Jean-Paul Pelissier

Tento klub stejně jako Los Angeles Galaxy, kde bude od léta hrát David Beckham, vlastní společnost AEG Entertainments Group. Její výkonný ředitel Tim Leiweke prohlásil, že jednání se čtyřiatřicetiletým Zidanem spějí ke zdárnému konci. "Jednáme o smlouvě. Jsou jenom čtyři hráči, o které se teď Amerika zajímá: Ronaldo, Beckham, Zidane a Ronaldinho," uvedl.

Beckham už je v Los Angeles, Ronaldo má ještě dva roky smlouvu v AC Milán a Ronaldinho jedná o prodloužení smlouvy s Barcelonou, navíc se o něj zajímá milánské AC. Zbývá tak jen Zidane, který by měl stejně jako Beckham dostat velmi lukrativní smlouvu, která by se nepočítala do klubového platového stropu. To by pro vicemistra světa mohla být velká motivace, proč znovu obout kopačky.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Výsledkový mix: