Rubriky:

Fotbal

Kanonýr Voronin se zřejmě vrátí z Herthy do Liverpoolu

17. dubna 2009 16:44 - BERLÍN

Ukrajinský útočník Andrej Voronin je připraven na to, že se po skončení ligové sezóny vrátí do Liverpoolu. Berlínská Hertha si totiž nejspíš nebude moci dovolit devětadvacetiletého forvarda, kterého má z Anglie od začátku ročníku zapůjčeného na hostování, udržet.

"Vypadá to, že se vrátím zpátky do Liverpoolu. Je to škoda, jsem z toho zklamaný, ale samozřejmě chápu ekonomické možnosti klubu," prohlásil v pátek Voronin. Právě na penězích případný trvalý přesun střelce 11 branek Herthy ztroskotá. Jak uvedl generální manažer Dieter Hoeness, v klubové kase se nenajde dost peněz na složení přestupové částky a na Ukrajincův plat.

Možnost setrvání v Německu ale stále existuje. "Pokud se kvalifikujeme do Ligy mistrů, tak se objeví šance. Ale nikdo neví, zda se tam dostaneme. A vykoupit sám sebe ze smlouvy v Liverpoolu nemohu," shrnul své šance útočník.

Ke své smůle nebude Voronin v následujících třech utkáních moci ke svému setrvání dopomoci, protože si bude odpykávat disciplinární trest. Hertha je v tabulce na čtvrtém místě, na Ligu mistrů ztrácí dva body.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal


Výsledkový mix:

1. liga
zítra 16:00 Dukla - Plzeň Dukla - Plzeň
zítra 16:00 ČT 2 Teplice - Slavia Teplice - Slavia
zítra 16:00 Jablonec - Slovácko Jablonec - Slovácko
zítra 16:00 Jihlava - Karviná Jihlava - Karviná
zítra 16:00 Baník - Brno Baník - Brno
zítra 16:00 Zlín - Liberec Zlín - Liberec
zítra 16:00 Bohemians 1905 - Sparta Bohemians 1905 - Sparta
zítra 16:00 Olomouc - Ml.Boleslav Olomouc - Ml.Boleslav