Rubriky:

Fotbal

Nikoli zloději, ale prostituky okradly egyptské fotbalisty po výhře nad Itálií

21. června 2009 17:36 - JOHANNESBURG

Takže nejen čeští fotbalisté, ale i egypští reprezentanti mají problém s prostitutkami. Zatímco Brücknerovi svěřenci si s dívkami volných mravů užívali v proslulém apartmá 433 v dejvickém hotelu Praha před dvěma lety bez újmy na majetku, Egypťané na řádění doplatili.

Hotelové pokoje egyptských fotbalistů prý nevykradli na Poháru FIFA v jihoafrickém Johannesburgu zloději, ale prostitutky, které si tam hráči přivedli. S odvoláním na policejní zdroje o tom informovala jihoafrická média.

Pokoje egyptských fotbalistů byly vykradeny během čtvrtečního utkání Poháru FIFA s Itálií, které africký šampion vyhrál 1:0. Hráčům zmizelo celkem 2400 dolarů.

Podle listu City Press však policie ani u jednoho z pokojů či trezorů v nich neobjevila žádné známky násilného vniknutí. Deník naopak s odvoláním na policejní zdroj uvedl, že záběry z bezpečnostních kamer ukazují, jak se během večírku s fotbalisty po pokojích pohybují spoře oděné ženy.

"Hráči musí vysvětlit, jak je možné, že do pokojů nikdo nevnikl násilím a trezory v nich byly netknuté," citoval deník policejní zdroj.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal


Výsledkový mix:

1. liga
dnes 16:00 Dukla - Plzeň Dukla - Plzeň
dnes 16:00 ČT 2 Teplice - Slavia Teplice - Slavia
dnes 16:00 Jablonec - Slovácko Jablonec - Slovácko
dnes 16:00 Jihlava - Karviná Jihlava - Karviná
dnes 16:00 Baník - Brno Baník - Brno
dnes 16:00 Zlín - Liberec Zlín - Liberec
dnes 16:00 Bohemians 1905 - Sparta Bohemians 1905 - Sparta
dnes 16:00 Olomouc - Ml.Boleslav Olomouc - Ml.Boleslav
Liga Mistrů
dnes 20:45 ČT sport Real Madrid - Liverpool Real Madrid - Liverpool