Turínská Stará dáma po vyřazení z Ligy mistrů prohrála i v Bari

BARI

Fotbalisté Juventusu Turín prohráli v 16. kole italské ligy na hřišti nováčka Bari 1:3. Po úterním domácím debaklu 1:4 od Bayernu Mnichov v Lize mistrů utrpěli během týdne druhou porážku. Obě přitom následovaly po vítězství v prestižním duelu s lídrem Serie A Interem Milán.

Bari poslal do vedení už v 7. minutě po tečované ráně útočník Meggiorini. Turínský celek vyrovnal už o patnáct minut později, když Diegovu střelu dorazil francouzský útočník Trezeguet, ale domácím vrátil vedení těsně před koncem poločasu z penalty další forvard Barreto. Skóre uzavřel deset minut před koncem argentinský záložník Almirón, který v Bari hostuje právě z Juventusu.

Na kraji obrany "Staré dámy" opět nenastoupil Zdeněk Grygera, kterého v posledních týdnech v základní sestavě nahrazuje Uruguayec Cáceres.