Rubriky:

Fotbal

Při Štajnerově loučení s Hannoverem si zahraje i Šimák

16. června 2010 12:35 - HANNOVER

Liberecký fotbalový útočník Jiří Štajner se na podzim vrátí do Hannoveru, aby se oficiálně rozloučil v benefičním zápase s tamním bundesligovým klubem, za který nastupoval uplynulých osm let. Exhibičního utkání, které je naplánováno na sobotu 9. října, se má zúčastnit i další bývalá opora Hannoveru Jan Šimák, jenž nyní působí v Mohuči.

 

Radek Petrášek, ČTK

"Přijedu s Libercem, přiberu pár kamarádů ze starých časů z Hannoveru a nastoupíme proti současnému týmu 96. Už jsme se na tom domluvili s Jörgem Schmadtkem (sportovní ředitel) a Martinem Kindem (prezident klubu)," řekl listu Bild Štajner, který se po návratu do Liberce v pondělí upsal Slovanu na jeden rok.

Vedle Šimáka si pozval i další někdejší parťáky z Hannoveru Nebojsu Krupnikoviče, Michaela Tarnata či Christopha Dabrowského. "Jako trenéry bych nejradši viděl Ewalda Lienena a Michaela Frontzecka," uvedl Štajner.

Lienen dal českému útočníkovi v létě 2004 po návratu z půlročního hostování ve Spartě Praha novou šanci a Štajner se zařadil mezi nejoblíbenější hráče fanoušků Hannoveru. "Moc se na to těším. Doufám, že přijde hodně lidí. Pak by se to určitě vydařilo," prohlásil čtyřiatřicetiletý fotbalista.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal


Výsledkový mix: