Rubriky:

Fotbal

Rozhodčího zamkli před rozzuřenými hráči

4. listopadu 2003 15:49 - JABLONEC NAD NISOU

Drama jak vystřižené z jihoamerických šotů prožili v sobotu v Josefově Dole při utkání třetí fotbalové třídy mezi domácími a béčkem Rychnova. Dlouho tuctové utkání se v závěru zvrhlo, na hřišti vypukla rvačka a sudí se jal vytahovat červené karty. Během chvíle rozdal tři, ale pak už musel před zdivočelými hráči prchnout.

 

Internet

Aby ho pořadatelé ochránili, museli ho v jeho kabině zamknout. I přesto se do ní dobývali hráči Rychnova, kteří kromě bušení na dveře vyhrožovali arbitrovi dokonce zabitím. Případem se bude ve středu zabývat disciplinární komise fotbalového svazu Jablonecka.

Rvačka vypukla na hřišti v 85. minutě za stavu 3:3. Kromě zmíněných tří červených karet se vyloučení po zápase dočkal i zástupce rychnovského kapitána, který sudímu nadával a odmítl podepsat zápis.

Při hromadné šarvátce dopadl nejhůře rychnovský Jaroslav Bukvic, který si z potyčky odnesl pohmožděný krk a zasahovat musela rychlá záchranná služba. "Dávil se, a proto jsem raději zavolal sanitku. Hrtan je citlivé místo," uvedl Karel Stuchlík, v civilu lékař, který hrál za domácí Josefův Důl a poskytl zraněnému soupeři první pomoc.

ČTK, Sport.cz

Zrušit