Rubriky:

Fotbal

SOUTĚŽ ING HRAJU - Jaromír Blažek

28. května 2004 08:30

Druhým brankářem, kterého u příležitosti soutěže o reprezentační soupravu Puma představujeme, je gólman pražské Sparty JAROMÍR BLAŽEK.

 

archiv

Jaromír Blažek si odbyl debut v reprezentačním dresu před čtyřmi lety, když si zachytal v přátelském utkání s Austrálií, na další zápas ale musel čekat dlouhé tři roky. Nyní je ale jasnou dvojkou za Petrem Čechem.

Na klubové scéně by mohl rodák z Brna působit jako zasvěcený průvodce pražskými kluby. Vystřídal jich pěknou řádku. Začal ve Slavii, ale během dvou let nedostal pořádnou příležitost a tak to zkusil jinde. Jeho dalšími štacemi pak byly České Budějovice a další pražské kluby Viktoria Žižkov a Bohemians.

Následoval návrat do Edenu, ale již s více než sedmdesáti ligovými zápasy na kontě. Ani to však gólmanovi nepomohlo do role jedničky a tak se znovu stěhoval ke klokanům. Více než tři roky patřil k oporám Bohemians a vysloužil si pozornost Sparty.

Tam se po několika dalších odbočkách definitivně prosadil v sezóně 2002/03. Jako náhradník Michala Špita se dokázal prosadit a šňůrou 762 minut bez branky přesvědčil klubové vedení. Dovedl klub k titulu a následně i do Ligy mistrů.

*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*

ING HRAJU - Základní informace

ING HRAJU je vědomostní soutěž, probíhající od 24. 5. do 15. 6. 2004, o fotbalových reprezentantech nominovaných na Euro 2004 v Portugalsku.

Můžeš vyhrát fotbalovou výbavu značky Puma jednoho z našich reprezentantů a k tomu ještě exkluzivní sadu pohlednic českých reprezentantů, tak jak je neznáš s překvapením.

Každý ze soutěžních dnů bude věnován jednomu nominovanému hráči. Informace o něm zjistíš v Denících Bohemia a Denících Moravia, ve vysílání Radia Impuls, na serverech Novinky.cz a Sport.cz a samozřejmě také na www.ing.cz a www.fandime.cz.

Ke každému fotbalistovi jsou připraveny 3 základní otázky a 1 otázka finálová.

Soutěží se pomocí SMS zpráv, takže se do soutěže zapojíš jednoduše - pošleš SMS ve tvaru "ING" na telefonní číslo "900 30 06" a otázky Ti už budou chodit samy, podle toho, jestli budeš odpovídat správně. Když na některou ze základních otázek odpovíš špatně, nevadí, otázka Ti přijde znovu a Ty už jednoduše odpovíš správně - jsou totiž jen dvě možnosti, A a B.

Pokud odpovíš na všechny 3 základní otázky správně, získáš garantovanou výhru - exkluzivní sadu pohlednic českých reprezentantů, tak jak je neznáš a k tomu Ti ještě přidáme překvapení, abys byl pořádný český fanoušek.

A hlavně! Postoupíš do finále dne - po 17. hodině Ti přijde SMS s finálovou otázkou. Teď už žádné možnosti na výběr nedostaneš. Vyzkoušíme Tvoje fotbalové znalosti, a pokud nebudeš znát odpověď, nevadí, můžeš si správnou odpověď najít na stránkách www.ing.cz! Když na finálovou otázku odpovíš správně a nejrychleji, máš vyhráno - oblékneš se jako jeden z fotbalových reprezentantů!

Zúčastnit se můžeš každý z 23 soutěžních dní.

Cena služby je 6,- Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Fincom-Materna Communications, a.s.

A navíc pro Vás ING připravila možnost získat bonus  na spořicím účtu ING Konto až  1 000 Kč. Detailní informace naleznete na stránkách ING.

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal