Rubriky:

Fotbal

SOUTĚŽ ING HRAJU - René Bolf

31. května 2004 07:48

Představujeme obránce české fotbalové reprezentace RENÉ BOLFA. A i dnes můžete soutěžit o reprezentační soupravu Puma, kterou budou členové národního týmu vybaveni na ME v Portugalsku.

 

archiv

Obránce mistrovského Baníku je ceněn v klubu i v reprezentačním dresu zejména pro svou vynikající hru hlavou. Rodák z Valašského Meziříčí je prostě ve vzduchu králem. Přesto jeho cesta do národního týmu nebyla bez zákrut. První start si Bolf připsal v srpnu 2000 v souboji se Slovinskem (0:1), jenže další čárku přidal až o téměř dva roky později.

Od té doby už je pevnou součástí české defenzívy, v kvalifikaci na mistrovství Evropy na něm kouč Brückner jednoznačně stavěl. Bolf odehrál jako jediný hráč v poli celou kvalifikaci a vedl si výborně. Pod jeho taktovkou inkasoval reprezentační tým v osmi utkáních pouze pětkrát.

Na klubové scéně začínal třicetiletý obránce v Karviné. Pak však už byl spjat s Baníkem Ostrava, v jehož dresu také poprvé nahlédl v sezóně 1995/96 do první ligy. O dva roky později již jasně patřil do základní jedenáctky klubu z Bazalů, který vybojoval čtvrtou příčku a těsně mu utekla účast v Poháru UEFA.

V roce 1999 však Bolf Ostravu opustil a zkusil štěstí v pražské Spartě. Tohle angažmá mu umožnilo vstup na evropskou pohárovou scénu. Pětkrát si zahrál v Lize mistrů a v domácí soutěži získal s Letenskými titul.

O rok později se zkušený bek vrátil na sever Moravy. V Baníku zářil a letos získal další titul, u jehož obhajoby ale bude chybět. Letos v zimě se dohodl s francouzským Auxerre, jehož dres od příští sezóny oblékne.

*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*

ING HRAJU! - Základní informace

ING HRAJU! je vědomostní soutěž, probíhající od 24. 5. do 15. 6. 2004, o fotbalových reprezentantech nominovaných na Euro 2004 v Portugalsku.

Můžeš vyhrát fotbalovou výbavu značky Puma jednoho z našich reprezentantů a k tomu ještě exkluzivní sadu pohlednic českých reprezentantů, tak jak je neznáš s překvapením.

Každý ze soutěžních dnů bude věnován jednomu nominovanému hráči. Informace o něm zjistíš v Denících Bohemia a Denících Moravia, ve vysílání Radia Impuls, na serverech Novinky.cz a Sport.cz a samozřejmě také na www.ing.cz a www.fandime.cz.

Ke každému fotbalistovi jsou připraveny 3 základní otázky a 1 otázka finálová.

Soutěží se pomocí SMS zpráv, takže se do soutěže zapojíš jednoduše - pošleš SMS ve tvaru "ING" na telefonní číslo "900 30 06" a otázky Ti už budou chodit samy, podle toho, jestli budeš odpovídat správně. Když na některou ze základních otázek odpovíš špatně, nevadí, otázka Ti přijde znovu a Ty už jednoduše odpovíš správně - jsou totiž jen dvě možnosti, A a B.

Pokud odpovíš na všechny 3 základní otázky správně, získáš garantovanou výhru - exkluzivní sadu pohlednic českých reprezentantů, tak jak je neznáš a k tomu Ti ještě přidáme překvapení, abys byl pořádný český fanoušek.

A hlavně! Postoupíš do finále dne - po 17. hodině Ti přijde SMS s finálovou otázkou. Teď už žádné možnosti na výběr nedostaneš. Vyzkoušíme Tvoje fotbalové znalosti, a pokud nebudeš znát odpověď, nevadí, můžeš si správnou odpověď najít na stránkách www.ing.cz! Když na finálovou otázku odpovíš správně a nejrychleji, máš vyhráno - oblékneš se jako jeden z fotbalových reprezentantů!

Zúčastnit se můžeš každý z 23 soutěžních dní.

Cena služby je 6,- Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Fincom-Materna Communications, a.s.

A navíc pro Vás ING připravila možnost získat bonus  na spořicím účtu ING Konto až  1 000 Kč. Detailní informace naleznete na stránkách ING.

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal


Výsledkový mix:

La Liga
Včera 38. kolo Barcelona - R. Sociedad Barcelona - R. Sociedad 1:0
Včera 38. kolo Atlético - Eibar Atlético - Eibar 2:2
Včera 38. kolo Bilbao - Espaňol Bilbao - Espaňol 0:1
Včera 38. kolo Valencie - La Coruňa Valencie - La Coruňa 2:1
Serie A
Včera 38. kolo Janov - FC Turín Janov - FC Turín 1:2
Včera 38. kolo SPAL - Sampdoria SPAL - Sampdoria 3:1
Včera 38. kolo Juventus - Hellas Verona Juventus - Hellas Verona 2:1
Včera 38. kolo AC Milán - Fiorentina AC Milán - Fiorentina 5:1
Včera 38. kolo Neapol - Crotone Neapol - Crotone 2:1
Včera 38. kolo Udinese - Boloňa Udinese - Boloňa 1:0
Včera 38. kolo Chievo - Benevento Chievo - Benevento 1:0
Včera 38. kolo Cagliari - Atalanta Cagliari - Atalanta 1:0