Rubriky:

Fotbal

Bohemians dluhy nesplatili, o body zatím nepřijdou

1. prosince 2004 09:53 - PRAHA

Druholigoví Bohemians nezaplatili včas deset miliónů korun, které dluží jiným fotbalovým subjektům. Pražský klub měl částku uhradit do 30. listopadu a vzhledem k tomu, že tak neučinil, bude se případem už ve čtvrtek zabývat disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu.

 

ČTK/Vladislav Galgonek

Její další postup na oficiálních internetových stránkách klubu popsal předseda disciplinárky Alexander Károlyi. "Budeme chtít vidět doklady o zaplacení dlužných částek. Pokud je funkcionáři Bohemians nepředloží, s největší pravděpodobností je předvoláme na naše další zasedání, které je ve čtvrtek 9. prosince," řekl šéf komise.

Pražským Bohemians hrozí odečtení tří bodů, na nejbližším zasedání však svaz k sankcím zřejmě ještě nesáhne. "Určíme další termín splatnosti a sankcí bude stejný trest. Tedy znovu minus tři body," doplnil Károlyi.

Funkcionáři Bohemians nehodlají některé dluhy platit, protože smlouvy o nich považují za neplatné. Ředitel klubu Michal Vejsada řekl Večerníku Praha, že disciplinárka by neměla o osudu Bohemians rozhodovat, když ještě civilní soud v této záležitosti nevydal žádný rozsudek.

V klubu zároveň dál pokračuje policejní vyšetřování spojené s bývalým majitelem Pavlem Švarcem, který je podezřelý z bankovního a leasingového podvodu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal