Rubriky:

Fotbal

Fotbalisté Bohemians trénovali a v neděli nastoupí

25. ledna 2005 16:25 - PRAHA

Po krátké přestávce spolu v úterý opět trénovali fotbalisté Bohemians Praha. Peníze sice na jejich konta nepřibyla ani dnes, přesto se hráči rozhodli, že k nedělnímu zápasu o konečné umístění Tipsport Cupu na hřišti Xaverova v Horních Počernicích nastoupí. O minulém víkendu stávkou znemožnili zápas s Mladou Boleslaví a hrozí jim za to disciplinární trest.

K kabině se však dnes nesešlo kompletní mužstvo, přišlo pouze patnáct fotbalistů. "Předstoupil před nás pan Vejsada a oznámil, že pan Křížek jedná o prodeji klubu s neznámým subjektem a že tomu dává tak pět procent. Teď se opět rozjedeme do svých domovů a sejdeme se v neděli na zápas," řekl pro webové stránky klubu brankář Pavel Raba. Zdůraznil, že hráči stoprocentně k utkání nastoupí. "Nastoupíme i bez výplat," řekl.

Podle Vejsady jedná Křížek se zájemcem, který by jako důkaz své solventnosti měl ve středu 26. ledna v deset hodin zaplatit slíbené mzdy za prosinec a listopad. "I nadále se budeme připravovat individuálně až do neděle," doplnil Raba.

Nedělního soupeře však Bohemians ještě neznají, rozhodne se o něm až ve středu. Pokud Mladá Boleslav neporazí Příbram, budou hrát Bohemians finále od 14:30, když Boleslavští zvítězí, tak 'Klokani' nastoupí k boji o třetí místo od 11:00.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal


Výsledkový mix:

1. liga
dnes 17:00 Karviná - Liberec Karviná - Liberec
Serie A
Včera 10. kolo Janov - AC Milán Janov - AC Milán 3:0
dnes 20:45 Chievo - Boloňa Chievo - Boloňa
dnes 20:45 Fiorentina - Crotone Fiorentina - Crotone
dnes 20:45 Inter - FC Turín Inter - FC Turín
dnes 20:45 Juventus - Sampdoria Juventus - Sampdoria
dnes 20:45 Lazio Řím - Cagliari Lazio Řím - Cagliari
dnes 20:45 Neapol - Empoli Neapol - Empoli
dnes 20:45 Pescara - Atalanta Pescara - Atalanta
dnes 20:45 Sassuolo - AS Řím Sassuolo - AS Řím