Rubriky:

Fotbal

Fotbalista Jiří Novotný pomůže na jaře Mostu

27. ledna 2005 11:26 - PRAHA

Výraznou posilu získali před jarními boji o postup do nejvyšší soutěže fotbalisté Mostu, zadní řady lídra druhé ligy vyztuží zkušený stoper Jiří Novotný, který poslední dva roky strávil v ruské Kazani. Čtyřiatřicetiletý obránce se s mosteckým klubem dohodl na spolupráci do konce sezóny.

 

Archiv

Bývalá opora pražské Sparty tak v Mostě potká vyhlášeného kanonýra a bývalého spoluhráče z Letné Horsta Siegla, který na sever Čech zamířil už před startem letošní sezóny. "Jirka měl i nějaké zahraniční nabídky, na poslední chvíli ještě přemýšlel o angažmá na Krétě, ale teď se rozhodl zůstat doma a pomoci Mostu k postupu do první ligy. V létě by zase chtěl zkusit jít ven," řekl Kolář.

Postoupí Most do 1. ligy?
Hlasujte v anketě na konci článku!

Novotný je žijící legendou pražské Sparty. V rudém dresu strávil s výjimkou půlročního hostování v Liberci v sezóně 1998/99 a dvouletého angažmá v Kazani celou kariéru. Se Spartou vyhrál rekordních 13 titulů. V české lize odehrál 376 utkání a nastřílel 31 branek. Novotný nastoupil také ve 33 reprezentačních utkáních, v nichž se trefil dvakrát.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal