Rubriky:

Fotbal

Skácel dává přednost zahraničí, ve hře je však stále i Sparta

22. června 2005 13:31 - PRAHA

Celtic Glasgow, Wolfsburg a několik dalších bundesligových klubů usiluje o získání českého fotbalisty Rudolfa Skácela, který podle všeho ukončí své angažmá v Olympique Marseille. Nadále však není vyloučeno, že se vrátí do české ligy v dresu pražské Sparty, která má o někdejšího slávistu stále větší zájem.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Podle hráčova manažera Pavla Zíky existuje v případě Skácela stále ještě několik možností, jak naloží dál se svou kariérou. Už počátkem týdne se prý rozšířil okruh klubů, do kterých by mohl zamířit.

"Především se ale podařilo dotáhnout dohodu s Marseille, za jakých podmínek ho uvolní. To je v jeho případě nejdůležitější," řekl Zíka k pondělnímu jednání ve Vídni, kde dostal fotbalista zelenou k odchodu.

Podle Zíky fotbalista stále preferuje angažmá mimo českou ligu. Ale zda se jeho další kroky budou ubírat do zahraničí, nebo zpět na české trávníky, ani hráčský agent netuší. Ze všech zájemců usiluje o člena širšího reprezentačního kádru stále nejvíce Sparta.

Do Marseille odešel pětadvacetiletý Skácel před dvěma lety, poslední sezonu strávil na hostování v Panathinaikosu Atény.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal


Výsledkový mix:

1. liga
zítra 16:00 Dukla - Plzeň Dukla - Plzeň
zítra 16:00 ČT 2 Teplice - Slavia Teplice - Slavia
zítra 16:00 Jablonec - Slovácko Jablonec - Slovácko
zítra 16:00 Jihlava - Karviná Jihlava - Karviná
zítra 16:00 Baník - Brno Baník - Brno
zítra 16:00 Zlín - Liberec Zlín - Liberec
zítra 16:00 Bohemians 1905 - Sparta Bohemians 1905 - Sparta
zítra 16:00 Olomouc - Ml.Boleslav Olomouc - Ml.Boleslav
Liga Mistrů
zítra 20:45 ČT sport Real Madrid - Liverpool Real Madrid - Liverpool