Fotbal

Real na turné podruhé vyhrál, ale zranil se mu Beckham

19. července 2005 09:31 - CARSON (USA)

Fotbalisté Realu Madrid si na svém přípravném turné připsali druhé vítězství, v Carsonu porazili tamní tým Los Angeles Galaxy 2:0 díky brankám Michaela Owena a Roberta Soldada. Španělský velkoklub však možná na čas přijde o Davida Beckhama, jenž si stěžuje na zranění kolenní šlachy.

Beckham si při nástupu na hřiště vysloužil nejbouřlivější ovace ze všech hvězd Realu, z trávníku nicméně odkulhal čtvrt hodiny po přestávce. "Uvidíme, co ukáže vyšetření. Pokud by to bylo natržené, vrátím se domů," řekl Beckham, jehož pro zbytek zápasu nahradil Luis Figo, který se zřejmě s "Bílým baletem" brzy rozloučí.

Skóre v duelu s týmem zámořské soutěže MLS otevřel již v šesté minutě Owen, jenž využil skvělé přihrávky Zinedina Zidana. Konečnou podobu výsledku dal v 75. minutě střídající Soldado.

Po dvou utkáních v Severní Americe se Real Madrid přesouvá do Asie, v sobotu ho čeká utkání v dějišti příštích olympijských her Pekingu. Poté ještě španělští vicemistři sehrají dva duely v Japonsku a jeden v Thajsku.

Časová osa: Fotbal