Liberec zdolal Baník, Boleslav porazila Slovácko

Stejně jako v uplynulé sezóně patří i po neúplném 2. kole první dvě příčky tabulky fotbalové ligy Liberci a Mladé Boleslavi. Oba účastníci třetího předkola Ligy mistrů si si v sobotu připsali druhé výhry v ročníku a mají v čele šest bodů.

Ilustrační foto

Fotbalistům Liberce se povedla generálka před středečním zahajovacím soubojem se Spartakem Moskva v třetím předkole Ligy mistrů. Úřadující mistři české ligy dnes na domácím hřišti zdolali Baník Ostrava 2:0, když si vlastní branku nejprve vstřelil Hoffmann a v 74. minutě vítězství Slovanu pojistil kapitán Zápotočný.

Fotbalisté Mladé Boleslavi I bez šesti hráčů základní sestavy, kteří se podíleli ve středu na postupu do třetího předkola Ligy mistrů, zvítězili fotbalisté v Uherském Hradišti nad Slováckem 2:0. Vedoucí branku dnešního utkání druhého kola nejvyšší soutěže vstřelil už v 7. minutě Kysela, druhou přidal minutu před koncem zápasu Riegel.