Němečtí fotbalisté i s náhradníky porazili v přípravě Gruzii 2:0

Fotbalisté Německa v sobotu porazili 2:0 Gruzii, kterou si vzhledem ke svému kvalifikačnímu volnu pozvali k přípravnému utkání. O branky soupeře českého týmu ve skupině D se postarali záložníci Schweinsteiger a Ballack.

Kaňkou pro domácí tým byla červená karta pro kanonýra Podolského za faul zezadu, kterého se dopustil hned na začátku druhého poločasu. Také hosté ale dohrávali zápas v deseti.

V sestavě Němců dostali příležitost také hráči širšího kádru. Vůbec poprvé si v národním dresu zahráli Trochowski, Fritz, Madlung a Schlaudraff.

Brazilci potřetí za sebou nedostali gól, v Kuvajtu zvítězili 4:0. V prvním poločase se prosadili útočníci ze španělské ligy Rafael Sobis a Robinho, další góly po přestávce přidali Daniel Carvalho a Kaká.

Německo - Gruzie 2:0 (1:0)
Branky: 24. Schweinsteiger, 67. Ballack. ČK: 48. Podolski - 62. Chisanišvili.
Sestava Německa: Hildebrand - Fritz, A. Friedrich, M. Friedrich (83. Madlung), Hitzlsperger (76. Frings) - Odonkor, Ballack, Trochowski (76. Fathi), Schweinsteiger - Hanke (65. Schlaudraff), Podolski.
Kuvajt - Brazílie 0:4 (0:2)
Branky: 17. Rafael Sobis, 36. Robinho, 53. Daniel Carvalho, 78. Kaká.