Rubriky:

Copa America 2011

VIDEO: Svléknu se do naha, když naši fotbalisté vyhrají Copa America, slíbila dračice Larissa

5. července 2011 14:31 - SANTA FÉ

Zase se na ni zálibně dívá celá Jižní Amerika. A při pohledu na maličkatý mobil mezi velkými ňadry chlapi opět toužebně vzdychají a mlaskají. Paraguayská modelka Larissa Riquelme je vášnivou fotbalovou fanynkou a na jihoamerickém šampionátu samozřejmě nemůže chybět. Jen co se objevila v Santa Fé, kde hrála Paraguay úvodní zápas s Ekvádorem, vzbudila náramný rozruch.

 

Reuters

Už loni si ji zálibně prohlížel celý svět a kvůli ní fandil fotbalistům Paraguaye. To proto, že modelka Larissa Riquelme slíbila, že pokud reprezentace její země vyhraje světový šampionát v Jižní Africe, poběží nahá přes hlavní město Asunción.

Nejoblíbenější jihoamerická modelka Larissa Riquelme hned po příjezdu do Santa Fé poutala pozornost transparentem Nejvěrnější fanoušek.Nejoblíbenější jihoamerická modelka Larissa Riquelme hned po příjezdu do Santa Fé poutala pozornost transparentem Nejvěrnější fanoušek.foto: Reuters/Stringer

„A nejen to, mezi prsa si nechám vytetovat všechny naše hráče s vítěznou trofejí,“ slibovala tehdy temperamentní kráska. Velká show se ovšem nekonala, neboť Paraquay vypadla ve čtvrtfinále s pozdějšími mistry světa Španěly.

Teď se žhavá Larissa objevila v Santa Fé, kde reprezentace Paraquaye hrála první utkání jihoamerického šampionátu s Ekvádorem. Pochopitelně že se okamžitě připomněla transparentem, že právě ona je nejvěrnějším fanouškem Paraquaye, navíc přidala i další slib.

Když fotbalisté mé země vyhrají, svléknu se do naha, slíbila svůdná paraguayská modelka Larissa Riquelme.Když fotbalisté mé země vyhrají, svléknu se do naha, slíbila svůdná paraguayská modelka Larissa Riquelme.foto: Reuters/Stringer

„Pokud chlapci vyhrají Copa America, svléknu se do naha,“ snaží se motivovat svůj milovaný tým. Zatím to moc nepomohlo, protože Paraguay hrála v úvodním utkání skupiny B s Ekvádorem bez branek. Bezgólovou remízou ovšem skončilo i druhé střetnutí ve skupině mezi Brazílií a Venezuelou, takže fotbalová dračice z Paraquaye může stále doufat.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Copa America 2011

Filtr článků - Copa America 2011