Rubriky:

ME 2021

Čeferin uklidňuje fotbalové fanoušky: O peníze za vstupenky nepřijdete

17. března 2020 17:33 - Nyon/Praha

Verdikt o odložení evropského fotbalového šampionátu na příští rok už byl vynesen, EURO se bude konat od 11. června do 11. července 2021. „Nepředstavitelné, že bychom slavili šedesát let od založení mistrovství Evropy na prázdných stadionech a opuštěnými zónami pro fanoušky a lidé na celém kontinentu seděli izolováni doma. Taková myšlenka by byla zcela bezohledná,“ ujistil prezident UEFA Aleksander Čeferin okamžitě všechny fotbalové příznivce, že i na ně myslí.

 

Yves Herman, Reuters

Šampionát byl odložen o rok a fanoušci začali okamžitě řešit, co bude se vstupenkami, které si s předstihem na zápasy mistrovství Evropy zakoupili. A samozřejmě i jak to bude s ubytováním, které si zaplatili dopředu a teď ho s ohledem na odklad mistrovství Evropy nevyužijí.

Zvláště, když se EURO vzhledem k oslavám šedesátiletého jubilea mělo konat ve dvanácti zemích starého kontinentu. Na zamyšleném formátu se sice nic měnit nebude a šampionát proběhne za rok stejně, jak byl naplánován na letošek, jenže dvanáct měsíců je dlouhá doba.

Potvrzeno! Evropský fotbalový šampionát přeložen na příští rok, Liga mistrů přerušena, další soutěže také

UEFA sice zatím nepotvrdila, že vstupenky zůstávají v platnosti i pro příští rok, ale ujistila fanoušky, že pokud se nebudou moci za dvanáct měsíců šampionátu zúčastnit, budou jim peníze vráceny.

Šilhavý povzbuzuje legionáře v Itálii, o fotbale se teď s nimi moc nebaví

„UEFA by chtěla ujistit stávající majitele vstupenek, že pokud se nemohou zúčastnit mistrovství v roce 2021, bude jim nominální hodnota jejich vstupenek a balíčků vrácena v plné výši," píše se v prohlášení. Během příštího měsíce jim budou další informace o procesu, jakým bude vrácení peněz probíhat, sděleny prostřednictvím e-mailu a zároveň budou zveřejněny adrese euro2020.com/tickets.

zp, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..