Živě

Roztržka na tréninku Chelsea! Hvězdy se do sebe pustily, trenér zuřil

29. května 2019 11:43 - Baku/Praha

Neudržel nervy na uzdě! Trénink fotbalistů Chelsea před finálovým duelem Evropské ligy proti Arsenalu v ázerbájdžánském Baku se zřejmě nevyvíjel úplně podle představ italského kouče Maurizia Sarriho. Hádka mezi hráči vyústila až v odchod šedesátiletého italského stratéga do útrob stadionu. Když opouštěl hřiště, zahodil přitom svou čepici, aby ji posléze ještě nakopl, div že neodletěla až na tribunu. Finále EL je na programu dnes od 21:00 (přímý přenos vysílá ČT Sport, podrobná online reportáž na Sport.cz).

Reuters

Mají bojovat jako tým o triumf. Mezi hvězdami Chelsea to ale skřípe. Úterní trénink před finálovým zápasem Evropské ligy je toho důkazem. Mezi Davidem Luizem a Gonzalem Higuaínem došlo k slovní rozepři, na kterou se už zřejmě nemohl dál dívat hlavní kouč Blues.

Kamery televize BT Sport zachytily, jak si jdou hráči takříkajíc po krku. Sarri byl z průběhu tréninku natolik frustrovaný, že raději zamířil do tunelu oddělujícího hrací plochu se zázemím Olympijského stadionu. Na odchodu ještě praštil čepicí o zem a následně ji nakopl vysoko do vzduchu.

https://www.facebook.com/Sport.cz/posts/10161932589185644

Není to poprvé, co Sarri v letošní sezoně neudržel nervy na uzdě poté, co některý z jeho svěřenců předváděl na hřišti podivné kousky. V zimě byla na lavičce Chelsea bouře, když gólman Kepa Arrizabalaga odmítl uposlechnout trenérovu výzvu ke střídání. Atmosféra v týmu, zdá se, není ideální.

Incident z úterního tréninku svědčí o tom, že ukočírovat tým plný hvězd, nemusí být vždy jednoduché. To rozhodující se ale odehraje až během večerního utkání na hřišti a tam může rázem z rozhádaného týmu být mašina na góly. Svatyni Gunners by však měl podle všech předpokladů hájit legendární Petr Čech, který by poslední zápas své kariéry rád zakončil ziskem ještě jedné velké trofeje. Finále slibuje parádní podívanou.

https://www.facebook.com/Sport.cz/posts/10161924601015644

pb, Sport.cz

Kdo podle vás vyhraje finále Evropské ligy?


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..