Jarolím se podílel na postupu Hamburku do Poháru UEFA

Český fotbalový reprezentant David Jarolím se jednou brankou podílel na výhře Hamburku v odvetě třetího kola Poháru Intertoto. Německý klub porazil na domácím hřišti 4:0 Dacii Kišiněv a po remíze z prvního utkání si zajistil účast v druhém předkole Poháru UEFA. Jarolím vstřelil v 88. minutě poslední gól utkání.

Fotbalisté Atlétika Madrid odvrátili hrozbu vyřazení z pohárové Evropy a postoupili z Intertota do druhého předkola Poháru UEFA. V sobotu večer oplatili rumunskému soupeři Glorii Bistrita šokující jednogólovou porážku, a protože přitom sami neinkasovali, radovali se z postupu díky gólu vstřelenému před týdnem na hřišti soupeře.

Hrdinou odvety byl Uruguayec Diego Forlán, jehož premiérová soutěžní trefa po příchodu z Villarrealu už v desáté minuty zápas rozhodla.

Překvapivý přemožitel Liberce kazašský Tobol Kostanaj si zahraje druhé předkolo Poháru UEFA. V dnešní odvetě třetího kola Poháru Intertoto porazil OFI Kréta 1:0 a po stejném výsledku z domácího utkání postoupil.

Pohár Intertoto - 3. kolo:
Atlético Madrid - Gloria Bistrita 1:0 (1:0), první zápas 1:2, postoupilo Atlético.
Hamburk - Dacia Kišiněv 4:0 (0:0), první zápas 1:1, postoupil Hamburk.
Utrecht - Hammarby 1:1 (0:0), první zápas 0:0, postoupilo Hammarby
Rubin Kazaň - Rapid Vídeň 0:0, první zápas 1:3, postoupil Rapid
Aalborg - Gent 2:1 (1:1), první zápas 1:1, postoupil Aalborg
OFI Kréta - Tobol Kostanaj 0:1 (0:0), první zápas 0:1, postoupil Kostanaj