Rubriky:

Evropská liga

Tisk píše o dalším selhání Sparty, nemoc jako omluvu neuznává

26. října 2007 09:22 - PRAHA

Český tisk po čtvrteční porážce fotbalistů Sparty s Curychem v Poháru UEFA píše o dalším selhání letenského týmu. Zažívací problémy, které postihly velkou část základní sestavy, podle novin nejsou omluvou pro prohru 1:2 se švýcarským týmem, přes něhož měla vést cesta k postupu ze skupiny E.

Deník Právo označil vystoupení svěřenců Michala Bílka za fiasko. "Prohra se švýcarským Curychem, papírově nejslabším týmem skupiny, v domácím prostředí je i přes zdravotní patálie některých hráčů neomluvitelná," uvedl list.

Utkání jsme přinesli v on-line reportáži ZDE:

Deník Sport v poznámce k utkání upozorňuje, že se výkon úřadujících šampionů nijak výrazně nelišil od jejich matných vystoupení v nedávných ligových zápasech. "Ovšem tyto problémy by neměly zakrýt už déletrvající potíže Sparty, za které žádný bacil nemůže. V Českých Budějovicích si nikdo na průjem nestěžoval a Letenští tam rozhodně neběhali jako čamrdy. V dalších utkáních vyhořeli buď v ofenzivě, nebo neovládli své nervy (Teplice, Slavia)," napsal autor komentáře.

Referát ze zápasu Sparta - Curych najdete ZDE:

Podle Sportu se porážka sparťanů s outsidery z Curychu dá směle přirovnat k úternímu debaklu Slavie 0:7 na půdě Arsenalu. "Letenští sice nedostali sedm gólů jako rival na Arsenalu, ale i prohra 1:2 od švýcarského FC Curych bohatě vystačila na ostudu," poznamenal deník.

Ostatní čtvrteční zápasy Poháru UEFA najdete ZDE:

Deník Blesk souhlasí se slovy střelce jediné branky domácích Miroslava Slepičky, podle nějž měla Sparta navzdory nemoci vyhrát. "Má pravdu. Na slabšího soupeře už v Poháru UEFA Sparta nenarazí...," uvedl.

ČTK

Časová osa: Evropská liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..