Rubriky:

Evropská liga

Tottenham věří, že přes Slavii postoupí i letos

21. prosince 2007 18:19 - LONDÝN/PRAHA

Asistent trenéra Tottenhamu Gus Poyet tuší, že Slavia by tentokráte mohla být větším problémem než před rokem a nabádá k ostražitosti. “Víme toho o Slavii mnoho, hráli jsme s nimi minulý rok a myslím si, že klíčem k postupu bude náš domácí zápas,” řekl Poyet na oficiálních stránkách londýnského klubu.

“Na základě toho, jaké mají hráče a jakým způsobem hrají, si myslím, že budou chtít napravit svůj nezdar z minulého roku,” pochválil hráče Slavie. “Ale domnívám se, že, při vší úctě k soupeři, je hráčská kvalita na naší straně a postoupit bychom měli my. Máme dost času, abychom nastudovali hru Slavie ještě o něco víc, než co víme teď,” dodal na závěr asistent Juande Ramose na lavičce Kohoutů.

Více o losu 3. kola Poháru UEFA najdete ZDE:

Sportovní ředitel Tottenhamu Damien Comolli má na Slavii podobný názor jako asistent trenéra Poyet. “Loni to pro nás bylo těžké. Vyhráli jsme u nich i doma, ale celý souboj byl obtížný, obzvláště zápas v Praze,” řekl Comolli na stránkách goal.com. “Byl jsem se podívat na Slavii, když hrála na Arsenalu. Znám její kvality a myslím si, že měli špatný den,” pokračoval.

“Uhráli několik dobrých výsledků v Champions Leage, bude to těžké. Pamatuji si, že remízovali s Arsenalem a dobře si vedli i v zápasech proti Steaue Bukurešť,” řekl funkcionář londýnského klubu, se kterým se sešívaní utkali v loňském roce v prvním kole Poháru UEFA, tehdy Slavia prohrála dvakrát 1:0 a do základní skupiny postoupili Angličané.

jda, Sport.cz

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..