Živě

Vaniaka rozčílil padající filmař Jarolím

4. prosince 2008 23:32 - PRAHA

Tak to byla další pohárová sprcha. Vyloučený trenér i brankář, porážka znovu bez vstřeleného gólu a konec postupových nadějí. Ani v posledním utkání v Amsterdamu už fotbalisté Slavie nenapraví nic z toho, co ve čtvrtečním zápase s Hamburkem a duelech předcházejících v pohárové Evropě nadrobili.

Rozčarování bylo ve slávistické kabině veliké. „Veliká škoda, protože Hamburk v Praze nepředvedl nic světoborného. Dal dva góly vlastně z ničeho. Třeba Aston Villa měla mnohem kvalitnější a silnější mužstvo,“ srovnával zkušený Vladimír Šmicer.

Podrobnosti ze zápasu Slavia vs. Hamburk najdete zde.

„Jenže Hamburk byl o dva góly lepší než my, což rozhoduje. My jsme naopak branku zas nedali. Pak přišla penalta a byl konec,“ krčil rameny útočník Tomáš Necid, který sehrál poslední zápas za Slavii před zimním odchodem do CSKA Moskva. „Fanoušci mě po utkání vytleskali, za to jim moc děkuju.“

Nejvíc zklamaný byl ovšem brankář Martin Vaniak. „Vyloučení a ještě penalta, tahle kumulace trestů je pro gólmany neúprosná. Ptal jsem se Davida Jarolíma, jestli má zapotřebí tohle dělat i v poslední minutě... Každý ho zná, on tyhle pády zkouší pořád. Nejhorší ale je, že dostanu trest, kvůli němuž můžu v příští sezóně přijít o předkolo Ligy mistrů,“ strachoval se Vaniak.

dos, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..