Rubriky:

Evropská liga

Živě

Vyloučenou Mallorku má v Evropské lize nahradit Villarreal

24. července 2010 11:34 - MADRID

Španělský tým Villarreal obdržel od UEFA oficiální oznámení, že se zúčastní letošního ročníku fotbalové Evropské ligy. V soutěži má nahradit Mallorku, kterou UEFA ve čtvrtek vyřadila. Klub to uvedl na svých internetových stránkách.

Tým přezdívaný "Žlutá ponorka" skončil v minulé sezóně španělské ligy na sedmé příčce, na pátou Mallorku ztratil šest bodů. Podle rozhodnutí UEFA by měl do čtvrtého předkola Evropské ligy doprovodit šesté Getafe.

UEFA k vyřazení celku z Baleárských ostrovů přistoupila pravděpodobně kvůli finanční situaci Mallorky. Ta v květnu reagovala na své ekonomické problémy dobrovolným přechodem pod administrátora. Klub s dluhem až 85 miliónů eur (více než 2,1 miliardy korun) poté koupila skupina kolem bývalého trenéra Serry Ferrera.

Villarreal ovšem ještě nemá účast v předkole Evropské ligy jistou, Mallorca už totiž připravuje proti verdiktu UEFA odvolání.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..