Necid si s CSKA Moskva vybojoval postup do Evropské ligy

NIKÓSIE

Fotbalisté CSKA Moskva s českým reprezentačním útočníkem Tomášem Necidem postoupili přes Anorthosis Famagusta do základních skupin Evropské ligy. Ruský celek po domácí výhře 4:0 dnes zvítězil na Kypru 2:1, přestože ještě pět minut před koncem prohrával.

Útočník CSKA Moskva Tomáš Necid v souboji s Walterem Samuelem z Interu Milán.

Necid tentokrát zůstal jen na lavičce náhradníků, odkud sledoval, jak se domácí ujali čtvrt hodiny před koncem vedení po gólu Cafúa. Na vývoj dvojzápasu to však nemělo velký vliv, protože CSKA měl stále k dobru tři branky.

Navíc útočné choutky Famagusty potrestali hosté brejky v závěru. Nejprve pět minut před koncem srovnal Necidův konkurent Seydou Doumbia a v 89. minutě zajistil CSKA výhru Chilan Mark González, když překonal slovenského brankáře se zkušenostmi z české ligy Matúše Kozáčika.

Další postupující vzejdou ze čtvrtečních odvet 4. předkola. Losování skupin je na pořadu v pátek.