Rubriky:

Evropská liga

Ševinského mrzelo, že rozhodčí odpískal "zákrok nezákrok"

24. srpna 2012 09:16

Za "zákrok nezákrok" označil plzeňský stoper František Ševinský penaltový faul, kvůli kterému si Viktoria odvezla z úvodního duelu play off Evropské ligy s Lokerenem porážku 1:2. Mrzelo ho, že spoluhráče připravil o nadějnou remízu, ale zároveň věří, že Plzeň má dostatečnou kvalitu na to, aby doma Lokeren porazila.

 

Laurent Dobrule, Reuters

"Je to zklamání, protože jsme měli na lepší výsledek. Navíc, když se v závěru pískne takováhle penalta po zákroku nezákroku," řekl Ševinský po utkání novinářům. "Míč šel za nás, nějakým způsobem jsme do sebe vrazili, protihráč spadl a rozhodčí pískl. Myslel jsem si, že píská simulování, ale když jsem viděl, že ukazuje na penaltu, tak mi to bylo jasné. Celý zápas pískal dobře, ale touto situací to trochu pokazil," dodal.

Lokeren podle něj není zase až tak silným protivníkem, jak by mohl vypovídat výsledek, který znamená první plzeňskou porážku po deseti vítězstvích v předkolech v řadě. "Nemyslím si, že by to byl nejsilnější soupeř. Bohužel přišla ta penalta. Do odvety je to stále hratelné. Je základ, že jsme dali venku gól, což se cení. A my jsme schopní doma vyhrát. Máme na postup," věří Ševinský.

Sám u toho ale na hřišti nebude, jelikož ho za červenou kartu čeká distanc. "Teď jsme v kabině nešťastní všichni, ale u mě je to dvojnásobné, protože nebudu hrát odvetu a zřejmě ani teď v lize, protože si trenér bude chtít logicky vyzkoušet jinou variantu obrany," dodal plzeňský stoper.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..