Rubriky:

Evropská liga

Volný pád Bilbaa trvá, píše zklamaně španělský tisk

5. října 2012 08:47 - Madrid

Zatímco Atlético Madrid se po šťastné jednogólové výhře nad Plzní dále vznáší v oblacích, fotbalisté Bilbaa po nakládačce od Sparty (1:3) pokračují ve volném pádu ke dnu. Tak hodnotí vystoupení svých klubů v Evropské lize španělský tisk.

 

David W. Černý, Reuters

List ABC označil výsledek Basků na Letné za debakl. "Do zápasu se Athletiku vůbec nepodařilo vstoupit, zatímco Sparta hrála naplno a vlastně se ani příliš nenadřela, aby se dostala do vedení," uvádí a hovoří o volném pádu týmu kouče Marcela Bielsy, který je i v lize u dna tabulky.

Špatný výkon "Lvů" kritizuje i El País. "V Praze předvedli bídný výkon proti týmu, který je předčil ve všech herních činnostech. Výsledek 3:1 odráží, co se na stadiónu na Letné odehrálo. Bilbao zaslouženě zůstává na posledním místě skupiny," píše deník.

Zasloužená výhra i bez "Tygra"

Zato výhra Atlétika vydřená až v nastavení byla podle listů zasloužená. "Důrazná a dobře organizovaná Viktoria se radovala, že bez 'Tygra' (útočníka Radamela Falcaa) nejsou domácí tak nebezpeční. Obměna sestavy se ale madridskému týmu v šedivém duelu nakonec nevymstila a náhradníky zachránil Rodríguez," popisuje deník AS.

Zdolat Plzeň prý stálo domácí hodně sil. "Atlético dosáhlo na upracovanou výhru a prošlo si utrpením a agonií. Nakonec však Viktorii zdolalo a přiblížilo se postupu do další fáze. Nebyl to brilantní zápas, ale gól Cristiana Rodrígueze má cenu zlata," míní El Mundo deportivo.

ras, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..