Fotbalový útočník Žalgirisu Vilnius Kamil Bilinski je pořádný smolař. V úvodním utkání 1. předkola Evropské ligy vstřelil gól a v euforii se chtěl o radost podělit přímo s fanoušky. Jeho touha ale nebyla naplněna, po opuštění hrací plochy totiž nešťastně podklouzl a narazil do hrazení, kde zůstal ležet.

Fotbalista Bilinski se při oslavě gólu s fanoušky zranil.

Kuriózní situace se odehrála v utkání mezi Žalgirisem a irským týmem St. Patrick´s. V 70. minutě byl Bilinski ve správný čas na správném místě a odražený míč poslal nekompromisně do sítě. Vilnius v tu chvíli poslal do vedení 2:1 a v návalu nadšení se běžel podělit o radost s diváky.

Polský forvard chtěl přeskočit reklamní mantinely a vrhnout se na plot, jenže noha se mu smekla a Bilinski skončil tvrdě na zemi.

Pětadvacetiletý hráč naštěstí neutrpěl žádné vážné zranění a zápas dohrál, po závěrečném hvizdu hlavního arbitra ovšem přílišnou radostí neoplýval. Irský celek vyrovnal tři minuty před koncem střetnutí na 2:2 a do odvety má lepší vyhlídky na postup.