Rubriky:

Evropská liga

Živě

Liberec začne prodávat vstupenky na Evropskou ligu s Alkmaarem 20. ledna

7. ledna 2014 16:26 - Liberec

Slovan Liberec zahájí prodej vstupenek na úvodní zápas jarní části Evropské ligy s nizozemským Alkmaarem 20. ledna. Nejdražší lístky budou stát 500 korun, majitelé permanentek budou mít svá místa rezervovaná do konce ledna.

 

Francisco Seco, ČTK/AP

Vstupenky jsou rozděleny do několika cenových kategorií. Na hlavní a severní tribunu se budou prodávat nejdražší lístky za 500 korun, za 300 korun nabízí Slovan vstup na východní a západní tribunu. Na tyto tribuny mohou příznivci v předprodeji pořídit zlevněné lístky za 150 korun, které platí pro fanoušky nad 65 let, vozíčkáře, děti do 140 centimetrů a jako rodinné vstupné.

Zápas mezi Libercem a Alkmaarem je na programu 20. února od 19:00. Ve stejný den vstoupí do jarní části Evropské ligy také Plzeň proti ukrajinskému Šachtaru Doněck. Západočeši začnou s prodejem vstupenek v poslední třetině ledna.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..