Oznámkujte plzeňské fotbalisty za výkon proti Lyonu

Fotbalisté plzeňské Viktorie mají už jen mizivé šance na postup do čtvrtfinále Evropské ligy. Západočeši se sice znovu dostali mezi šestnáctku nejlepších týmů, ale čtvrteční duel na hřišti Lyonu jim ve druhém poločase vůbec nevyšel a prohráli 1:4. Po debaklu můžete hodnotit, jak se vám líbil výkon hráčů českého celku. Známkujte jako ve škole - jednička znamená nejlepší výkon, pětka nejhorší.

Plzeňský záložník Tomáš Hořava během utkání osmifinále Evropské ligy na hřišti Lyonu.

Jediný gól Plzně vstřelil už ve třetí minutě Tomáš Hořava, po nerozhodném výsledku 1:1 v poločase ale Plzeňané ve druhé půli odpadli a nakonec dostali další tři góly.

Známkovat můžete také střídající hráče - Marek Bakoš přišel na posledních 20 minut zápasu, Lukáš Hejda se na trávník dostal v 73. minutě a Michal Ďuriš odehrál závěrečnou desetiminutovku.