Rubriky:

Evropská liga

Mladou Boleslav vyzve v předkole Evropské ligy zřejmě Široki Brijeg

3. července 2014 18:58 - Praha
(Aktualizováno: 3. července 2014 19:39)

Fotbalový klub NK Široki Brijeg je na nejlepší cestě utkat se v druhém předkole Evropské ligy s Mladou Boleslaví. Bosenský tým ve čtvrtečním úvodním utkání prvního předkola zvítězil v Ázerbajdžánu na hřišti Gabaly 2:0. Odveta se uskuteční za týden, výhodu domácího prostředí bude mít Široki Brijeg.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Široki Brijeg sice potvrdil roli favorita a domácím nepovolil jedinou střelu na branku, sám se však dlouho nemohl prosadit. O výhře hostů nakonec rozhodl brazilský záložník a kapitán Wagner Lago, který poprvé skóroval v 74. minutě a krátce nato přidal druhou branku.

Úvodní zápasy 1. předkola fotbalové Evropské ligy:
Pjunik Jerevan - FC Astana (Kaz.) 1:4 (0:1)
Kairat Almaty - Kukësi (Alb.) 1:0 (0:0)
Širak (Arm.) - Karaganda (Kaz.) 1:2 (0:0)
FC Veris (Mold.) - Litex Loveč (Bulh.) 0:0
Gabala (Ázerb.) - Široki Brijeg (Bosna) 0:2 (0:0)
Tartu FC Santos (Est.) - Tromsö (Nor.) 0:7 (0:4)
Banga (Lit.) - Sligo Rovers (Ir.) 0:0
Myllykosken Pallo-47 (Fin.) - Fuglafjördur (Faer. ostr.) 1:0 (0:0)
Sillamäe Kalev (Est.) - Honka Espoo (Fin.) 2:1 (1:0)
Nikšič (Č. Hora) - Koper (Slovin.) 0:5 (0:2)
Turnovo (Maked.) - Čichura (Gruz.) 0:1 (0:1)
Santa Coloma (And.) - Metalurg Skopje 0:3 (0:2)
VPS Vaasa (Fin.) - Brommapojkarna (Švéd.) 2:1 (0:1)
Botev Plovdiv (Bulh.) - Libertas (S. Marino) 4:0 (1:0)
Vadúz (Licht.) - College Europa (Gibr.) 3:0 (2:0)
FC Tiraspol (Mold.) - Inter Baku (Ázerb.) 2:3 (0:2)
Rosenborg Trondheim - Jelgava (Lot.) 4:0 (2:0)
IFK Göteborg - Fola Esch (Luc.) 0:0
Sioni (Gruz.) - Flamurtari (Alb.) 2:3 (2:1)
FC Differdange (Luc.) - Atlantas (Lit.) 1:0 (0:0)
Broughton (Wal.) - Haugesund (Nor.) 1:1 (1:1)
Hibernians (Malta) - Trnava 2:4 (0:3)
Čukarički (Srb.) - Sant Julia (And.) 4:0 (1:0)
RNK Split - Mika (Arm.) 2:0 (1:0)
B36 Tórshavn (Faer. ostr.) - Linfield (S. Irsko) 1:2 (1:0)
Rudar Velenje (Slovin.) - Laci (Alb.) 1:1 (1:0)
Vikingur (Faer. ostr.) - Daugava Daugavpils (Lot.) 2:1 (1:0)
Diosgyör (Maď.) - Birkirkara (Malta) 2:1 (1:1)
Folgore/Falciano (S. Marino) - Budučnost Podgorica (Č. Hora) 1:2 (0:2)
Derry City (Ir.) - Aberystwyth Town (Wal.) 4:0 (2:0)
Aberdeen (Skot.) - Daugava Riga 5:0 (1:0)
Crusaders (S. Irsko) - FK Ekranas (Lit.) 3:1 (2:0)
Željezničar Sarajevo - Lovčen (Č. Hora) 0:0
Fram Reykjavík - Nomme Kalju (Est.) 0:1 (0:0)
Stjarnan (Isl.) - Bangor City (Wales) 4:0 (2:0)
FH Hafnarfjördur (Isl.) - Glenavon (S. Irsko) 3:0 (0:0)
Odvety jsou na programu příští týden.
jsv, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..