Rubriky:

Evropská liga

Šinglár bere zápas s Libercem jako zadostiučení na konci kariéry

16. července 2014 22:04 - Košice

Kapitán košických fotbalistů Peter Šinglár bere jako zadostiučinění, že se v závěru profesionální kariéry potká v předkole Evropské ligy s Libercem. Pod Ještědem působil v letech 2004 až 2008, v roce 2006 tam oslavil český titul, a proto se na souboj s bývalým klubem mimořádně těší. Věří, že vyhecuje i spoluhráče.

 

Vít Šimánek, ČTK

"Trošku prestižnější to je. Jsem rád, že je to Slovan Liberec, co víc si aspoň z mého pohledu přát? Trochu to bude takové zadostiučinění na konci mého profesionálního hraní," řekl novinářům čtyřiatřicetiletý Šinglár.

"Velmi se na to těším. Kdyby to šlo, dám do toho i 200 procent. Doufám, že nahecuju kluky, budu se snažit, aby vzali ten zápas stejně jako já," doplnil Šinglár.

V Liberci má známé a kamarády

Motivaci do kabiny ale zatím neslíbil žádnou. "Ale je to maličkost. Když bude třeba, určitě něco vymyslím. Něco velikého," prohlásil s úsměvem.

Do Liberce občas stále jezdí. "Mám tam známé a kamarády. K popichování ale nedošlo, jen jsme se pozdravili. Zatím nic nebylo, tak doufám, že před zápasem něco z mých i jejich úst zazní," usmíval se slovenský obránce.

Souboje mezi českými a slovenskými týmy jsou prestižní, Šinglár ale obavy z příliš vyhecovaného zápasu nemá. "Rozhodne to, kdo bude chytřejší. Doufám, že to budeme my. Věřím, že to bude o fotbale a ne o nějaké zákeřnosti nebo vyřizování si účtů," dodal.

ČTK

Jak dopadne čtvrteční úvodní duel druhého předkola Evropské ligy mezi Košicemi a Libercem?

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..