Rubriky:

Evropská liga

Boleslavi hrozila v Evropské lize kontumace. Naštěstí Navrátil nehrál

17. července 2014 22:37 - Mladá Boleslav

Odehrál celou přípravu, na stoperu si vydobyl silnou pozici. Jenže Jakub Navrátil v sestavě proti Širokému Brijegu chyběl. A nejen to, nebyl ani na lavičce. Ovšem pro Mladou Boleslav to bylo jen dobře. Kdyby se totiž obránce objevil na hřišti, z výhry 2:1 nad bosenským týmem by se stala kontumační porážka 0:3...

 

Radek Petrášek, ČTK

Důvod? Navrátil byl v srpnu 2010, kdy působil ve Viktorii Plzeň, v zápase předkola Evropské ligy na půdě Besiktase Istanbul vyloučen. Automaticky tedy vyfasoval stop na příští pohárové utkání. Žádné další však už nebylo, neboť v lednu 2011 přestoupil do tureckého Sivassporu, který měl na evropskou scénu daleko.

Navrátil nyní v létě přestoupil do Boleslavi. A jelikož od UEFA na klub nedorazilo žádné oznámení o zákazu startu, hráč se připravoval na zápas. Že nesmí nastoupit, se klub dozvěděl až na schůzce se zástupci UEFA 24 hodin před utkáním.

„Očekávali jsme, že přijde z UEFA vyjádření, že Navrátil nemůže nastoupit, to se nestalo. Naštěstí jsme se to ale dozvěděli, nemá smysl se v tom pitvat," komentoval to trenér Karel Jarolím.

neu, Sport.cz, Právo

Postoupí do třetího předkola Evropské ligy Mladá Boleslav, nebo Široki Brijeg?

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..