Rubriky:

Evropská liga

Slovan svým fanouškům cestu na Spartu po skandální řeži nerozmlouvá, objednal tisíc lístků

30. října 2014 21:43 - Bratislava

Víra, že se malér obřích rozměrů nebude opakovat, vládne na obou stranách. Sparta slibuje opatření. Slovan objednává vstupenky pro své fanoušky. Za týden - 6. listopadu ve 21.05 h - se exfederální fotbalové derby v Evropské lize hraje zase.

 

Jan Koller, ČTK

"Chceme, aby fanoušci podpořili mužstvo, pokud o to projeví zájem. Poradíme se a uděláme k tomu potřebné kroky," uvedl podle pravda.sk generální ředitel Slovanu Dušan Tittel, který do funkce nastoupil pár dnů před minulým střetnutím, v němž došlo ke skandální řeži fandů.

„Ještě jednou chci zdůraznit, že nás velmi mrzí, co se na zápase se Spartou stalo," pravil též Tittel v reakci na tresty, které vyřkla disciplinární komise UEFA.

Sparta kromě podmíněného zavření hřiště dostala pokutu 80 000 eur, Slovan 50 000.

„Podobný tvrdý trest jsme čekali, respektujeme ho," pokračoval Tittel a nejvíce ho tížily morální ztráty. „Uděláme vše, aby se něco takového neopakovalo," řekl.

Preventivní zrušení cesty fandů Slovanu do Prahy v úmyslu klub nemá. Objednal tisícovku vstupenek. Přitom na čtvrteční očekávaný vypjatý dohrávaný souboj v Trnavě žádní příznivci Slovanu necestovali. Prý proto, že vedení nikdo nepožádal o lístky. "Věřím, že střetnutí v Praze se uskuteční bez rušivých momentů," dodal Tittel.

vap, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..