Oznámkujte fotbalisty Sparty za jejich výkon proti Slovanu Bratislava

Fotbalisté Sparty jsou v Evropské lize blízko postupu ze základní skupiny. Po výhře na Pasienkách 3:0, dokázali ve čtvrtek na Letné vstřelit bratislavskému Slovanu ještě o jeden gól víc a účast ve vyřazovací fázi soutěže mají na dosah.

Fotbalisté Sparty oslavují čtvrtý gól v utkání Evropské ligy se Slovanem.

Letenské nasměroval za tříbodovým ziskem ve 29. minutě kapitán Lafata. O tři minuty navýšil vedení Krejčí a čtvrt hodiny před koncem zápasu definitivně uklidnil domácí fanoušky Costa. V 84. minutě zpečetil výsledek svým druhým gólem v utkání Lafata, který si v letošním ročníku evropských pohárů připsal již třináctý zásah.

Sparta se dostala do čela skupiny I. Druhá Neapol má stejně bodů jako Pražané, ale horší skóre.

Oznámkujte sparťanské hráče za jejich výkony proti slovenskému týmu, který na první body ve skupině stále čeká. Do hodnocení nebyli zahrnuti Lukáš Mareček a Roman Bednář, kteří nastoupili do utkání až v závěru.

Známkujte jako ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší).