Tottenham zaplatí za fanoušky na hřišti přes čtyři sta tisíc

Nyon

Pokutou 15 000 eur (414 000 korun) potrestala UEFA fotbalový Tottenham za to, že jeho tři fanoušci vběhli při zápase Evropské ligy s Partizanem Bělehrad na hřiště. Rozhodčí kvůli tomu v závěru prvního poločasu na několik minut přerušil hru.

Erik Lamela z Tottenhamu v utkání s Partizanem Bělehrad nevěřícně přihlíží počínání jednoho z diváků.

Všichni tři fanoušci měli trička s logem jednoho ze sponzorů Tottenhamu. Společnost i vedení anglického klubu ale popřely spekulace, že by měly s akcí něco společného. Podle videozáznamu, který se objevil na internetu, se muži předem dohodli, že na trávník vběhnou s tím, že se uvidí, kdo na něm vydrží nejdéle.

Tottenham v utkání s Partizanem zvítězil 1:0 a zajistil si postup do vyřazovací části.