Program: |
Čtvrtek 19. října: |
Skupina A: Livorno - Glasgow Rangers, Maccabi Haifa - Auxerre. |
Skupina B: Besiktas - Tottenham, Bruggy - Leverkusen. |
Skupina C: Alkmaar - Braga, Liberec - Sevilla. |
Skupina D: Pamplona - Heerenveen, Odense - Parma. |
Skupina E: Wisla Krakov - Blackburn, Basilej - Feyenoord. |
Skupina F: Austria Vídeň - Waregem, Sparta Praha - Espaňol. |
Skupina G: Panathinaikos - Hapoel Tel Aviv, Rapid Bukurešť - Paris St. Germain. |
Skupina H: Frankfurt - Palermo, Newcastle - Fenerbahce. |
Čtvrtek 2. listopadu: |
Skupina A: Glasgow Rangers - Maccabi Haifa, Partizan Bělehrad - Livorno. |
Skupina B: Tottenham - Bruggy, Dinamo Bukurešť - Besiktas. |
Skupina C: Braga - Liberec, Grasshoppers Curych - Alkmaar. |
Skupina D: Heerenveen - Odense, Lens - Pamplona. |
Skupina E: Blackburn - Basilej, Nancy - Wisla Krakov. |
Skupina F: Waregem - Sparta Praha, Ajax - Austria Vídeň. |
Skupina G: Hapoel Tel Aviv - Rapid Bukurešť, Mladá Boleslav - Panathinaikos. |
Skupina H: Palermo - Newcastle, Celta Vigo - Frankfurt. |
Čtvrtek 23. listopadu: |
Skupina A: Auxerre - Glasgow Rangers, Maccabi Haifa - Partizan Bělehrad. |
Skupina B: Leverkusen - Tottenham, Bruggy - Dinamo Bukurešť. |
Skupina C: Sevilla - Braga, Liberec - Grasshoppers Curych. |
Skupina D: Parma - Heerenveen, Odense - Lens. |
Skupina E: Feyenoord - Blackburn, Basilej - Nancy. |
Skupina F: Espaňol - Waregem, Sparta Praha - Ajax. |
Skupina G: Paris St. Germain - Hapoel Tel Aviv, Rapid Bukurešť - Mladá Boleslav. |
Skupina H: Fenerbahce - Palermo, Newcastle - Celta Vigo. |
Středa 29. listopadu: |
Skupina A: Partizan Bělehrad - Auxerre, Livorno - Maccabi Haifa. |
Skupina B: Dinamo Bukurešť - Leverkusen, Besiktas - Bruggy. |
Skupina C: Grasshoppers Curych - Sevilla, Alkmaar - Liberec. |
Skupina D: Lens - Parma, Pamplona - Odense. |
Čtvrtek 30. listopadu: |
Skupina E: Nancy - Feyenoord, Wisla Krakov - Basilej. |
Skupina F: Ajax - Espaňol, Austria Vídeň - Sparta Praha. |
Skupina G: Mladá Boleslav - Paris St. Germain, Panathinaikos - Rapid Bukurešť. |
Skupina H: Celta Vigo - Fenerbahce, Frankfurt - Newcastle. |
Středa 13. prosince: |
Skupina E: Feyenoord - Wisla Krakov, Blackburn - Nancy. |
Skupina F: Espaňol - Austria Vídeň, Waregem - Ajax. |
Skupina G: Paris St. Germain - Panathinaikos, Hapoel Tel Aviv - Mladá Boleslav. |
Skupina H: Fenerbahce - Frankfurt, Palermo - Celta Vigo. |
Čtvrtek 14. prosince: |
Skupina A: Auxerre - Livorno, Glasgow Rangers - Partizan Bělehrad. |
Skupina B: Leverkusen - Besiktas, Tottenham - Dinamo Bukurešť. |
Skupina C: Sevilla - Alkmaar, Braga - Grasshoppers Curych. |
Skupina D: Parma - Pamplona, Heerenveen - Lens. |
Vyřazovací fáze: |
3. kolo: 14./15. února a 22. února 2007. |
Osmifinále: 8. března a 14./15. března 2007. |
Čtvrtfinále: 5. dubna a 12. dubna 2007. |
Semifinále: 26. dubna a 3. května 2007. |
Finále (v Glasgowě): 16. května 2007. |