Fotbalisté St. Germain prohráli doma s Lens 1:3

PAŘIŽ

Fotbalisté Paris St. Germain prohráli ve 12. kole francouzské ligy v neděli doma s Lens 1:3. Soupeř Mladé Boleslavi v Poháru UEFA tak nadále pokračuje v nepříliš vydařeném vstupu do sezóny a s patnácti body je v tabulce dvanáctý.

Pařížané hrající bez potrestaného Davida Rozehnala se ujali vedení po trefě kapitána Armanda, ovšem náskok udrželi jen v prvním poločase. Chvíli po změně stran mířil přesně Cousin a tentýž hráč poté přidal další branku. V závěru skóre ještě zpečetil Thormet.

Domácí nastoupili v sestavě: Landreau - Cissé, Yepes, Armand, Dramé (73. Traore) - Chantome, Mulumbu (78. César) - Pancrate, Kalou, Rothen - Diané (70. Rodriguez).

Druhé místo v tabulce udrželi fotbalisté Nancy zásluhou vítězství 2:1 nad Bordeaux. Zároveň tak snížili ztrátu na vedoucí Lyon na devět bodů. Vítězství zařídil po deseti minutách druhého poločasu proměněnou penaltou obránce Zerka, když se před ním trefili Puygrenier a za poražené útočník Darcheville.

Francie - 12. kolo:
Nancy - Bordeaux 2:1 (15. Puygrenier, 54. Zerka z pen. - 31. Darcheville), Paris St. Germain - Lens 1:3 (27. Armand - 50. a 68. Cousin, 81. Thomert).