Rozehnal vybojoval penaltu, ale fotbalisté PSG nevyhráli

PAŘÍŽ

Fotbalisté Paris St. Germain v 13. kole francouzské ligy jen remizovali 1:1 v Le Mans, i když od desáté minuty vedli díky penaltě. Tu vybojoval český obránce David Rozehnal, jenž po narážečce s Kalouem pronikl do šestnáctky, kde ho soupeř fauloval. Jeden z aktérů akce Kalou sice pokutový kop proměnil, domácím se ale ještě do poločasu podařilo vyrovnat a PSG tak zůstal na 12. místě.

DEFAULT TITLE

K vyrovnanosti tabulky francouzské ligy, v níž je mezi druhým Lens a jedenáctým Le Mans rozdíl jen čtyř bodů, dnes přispěli i fotbalisté St. Etienne. Svěřenci Ivana Haška v dramatickém utkání na hřišti Nantes remizovali 2:2, když oba své góly zaznamenali v druhých nastavených minutách obou poločasů. Trenér Hašek poslal staronového českého reprezentanta Marka Heinze na trávník v 79. minutě.

Fotbalisté Bordeaux remizovali na svém hřišti s Auxerre 0:0, zápas přinesl na obou stranách jen minimum šancí. Domácí se opět museli obejít bez dlouhodobě zraněného Vladimíra Šmicra, v hostujícím týmu se René Bolf nedostal ani lavičku náhradníků.

Francie - 13. kolo:
Bordeaux - Auxerre 0:0, Le Mans - Paris St. Germain 1:1 (37. Lucau - 10. Kalou z pen.), Nice - Sochaux 0:0, Lorient - Nancy 2:0 (65. Le Pen, 88. Namouchi), Nantes - St. Etienne 2:2 (39. Cubilier, 86. Boukhari - 45+2. Feindouno, 90+2. Hognon), Toulouse - Sedan 3:1 (50. a 71. Elmander, 45+1. Fabinho - 64. Jau), Lens - Rennes 0:0.